پی واکس

واکس و فرمولاسیون آن:

واکسها یکی از فرآورده های کاربردی می باشند که انواع مختلف و متنوعی دارند. با شنیدن کلمه واکس ناخودآگاه ذهن ما به سمت واکس های روغنی می رود که از آن ها برای براق کردن کفش ها استفاده می شود. محصولات پی واکس، فرآورده های واکسی می باشند که طی فرآیند های منحصر به فرد با کیفیت بی نظیر تولید شده اند. فرمولاسیون به کار رفته در تولید واکس ها، متنوع می باشند، اما از مرسوم ترین فرمولاسیون استفاده شده در تولید این فرآورده ها می توان به استفاده از موم کارنوبا، موم زرد، اسید اولئیک، روغن تربانتین، مرکب عاج و رنگ مورد نظر اشاره کرد. البته فرمولاسیون های دیگری نیز وجود دارد مانند :

ترکیب موادی چون موم زرد، روغن تربانتین، صابون، آب، رنگ مورد نیاز که حلال در روغن از دیگر فرمولاسیون به کار رفته در تولید این نوع محصولات می باشد.

برای تولید واکس های براق کننده و بدون رنگ از موادی چون موم کارنوبا ، موم زرد ، روغن تربانتین ، کربنات پتاسیم و آب جوش استفاده می شود.

توجه کنید که در فرمولاسیون انواع واکس های کفش، موادی چون موم، روغن، رنگ های حلال در روغن، اتیلن گلیکول، صمغ های گیاهی، نفت خام و تربانتین مشترک می باشند. در تولید محصولات پی واکس از بهترین مواد اولیه با درجه کیفی بسیار بالا استفاده شده است که با میزان کیفیت نهایی محصولات محصولات پی واکس رابطه مستقیم دارد.

واکس کفش های چرم منحصر به فرد می باشد؟

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که برای براق کردن و تمیز کردن کفش های چرم، می توان از هر نوع واکسی استفاده کرد ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت خیر، محصولات مورد نیاز جهت براق شدن کفش های چرم منحصر به فرد می باشند و دارای خصوصیات ویژه ای می باشند. کفش های چرم به دلیل طبیعی بودن نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به کفش های چرم مصنوعی دارند. واکس های چرم از خشک شدن چرم ها، پوسته پوسته شدن آن ها و …. جلوگیری می کنند.

انواع محصولات پی واکس :

محصولات پی واکس انواع مختلف و متنوعی دارند که تمامی آن ها از نظر کیفیت سرآمد دیگر محصولات واکسی می باشند. واکس های ژله ای بی رنگ و یا براق کننده، واکس های ژله ای مشکی، واکس های ژله ای قهوه ای، واکس های کرمی و ….. از محصولات تولید شده توسط برند پی واکس می باشند. توجه کنید که این نوع محصولات نیز با بسته بندی های متنوع و با حجم های مختلف چون واکس های 4 لیتری، 1 لیتری، واکس های تیوپی و قابل حمل و … اشاره کرد.

فروشگاه

محصولات پی واکس و ویژگی های آن ها:

محصولات پی واکس، محصولات مورد نیاز برای محصولات چرمی مانند کفش، کت، کیف و …. می باشند که ویژگی های منحصر به فردی دارند این نوع محصولات به گونه ای تولید شده اند که علاوه بر براق کردن سطح محصول چرمی مورد نظر، باعث باز کردن منافذ آن می شوند. این محصولات علاوه بر ماندگاری بالا، خاصیت تغذیه کنندگی نیز دارند. به عبارت دیگر نیاز چرم را نیز برطرف کنند. در سایر محصولات پی واکس از پارافین استفاده نشده است که سبب تمایز آن ها از دیگر محصولات واکسی می شود. این محصولات عاری از هر گونه مواد آلرژی زا می باشند و بدون بو هستند.

در صورت در دسترس نداشتن محصولات واکسی از چه چیزی استفاده کنیم؟ :

در بسیاری از مواقع ممکن است واکس کفش چرم در اختیار نداشته باشید و در مقابل، قرار خیلی مهم داشته باشید، در نتیجه باید کفشتان را تمیز کنید. در چنین مواقعی باید از چه چیزی جهت تمیز کردن کفش مورد نظر، استفاده کرد؟ در چنین مواقعی می توانید از وازلین استفاده کنید. در ابتدا سطح کفش خود را به خوبی تمیز کنید و سپس مقداری از وازلین را کف دست خود بمالید و سطح کفش را به آن آغشته کنید.

محصولات واکسی جامد، یکی از اصیل ترین واکس ها می باشد :

همه ی ما، واکس های جامد را دیده ایم. این نوع محصولات، به صورت جامد عرضه می شوند و علاوه بر براق شدن کفش ها باعث چرب شدن آن ها و تا حدودی روشن تر شدن رنگ آن ها می باشد. برای استفاده از آن ها تنها کافی است از فرچه های مخصوص جهت انتقال این محصول به تمام قسمت های کفش استفاده شود. برای خرید فرچه های با کیفیت می توانید سراغ محصولات پی واکس بروید.

عدم براق شدن کفش چرم بعد از استفاده از محصولات واکسی :

یکی از مشکلاتی که ممکن است بعد از واکس زدن کفش، با آن مواجه شوید، عدم برق زدن کفش مورد نظر می باشد. عدم برق زدن کفش سه دلیل ممکن است داشته باشد که می توان عدم استفاده از واکس استاندارد، استفاده از ابر به جای فرچه مخصوص و تمیز نکردن سطح کفش، قبل از استفاده از محصولات واکسی اشاره کرد. به عبارت دیگر برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی، باید از محصولات استاندارد استفاده کنید و همچنین سراغ محصولات واکسی ای بروید که مخصوص کفش های چرم باشند. با اطمینان می توانیم این ارمغان را به شما بدهیم که با استفاده از محصولات پی واکس دیگر با این مشکل برخورد نخواهید کرد. محصولات پی واکس علاوه بر براق شدن کفش و سایر محصولات چرمی به نگهداری بهتر آن ها کمک می کنند. قبل از این که سطح کفش را به این محصول آغشته کنید، سطح آن را از آلودگی ها پاک کنید.

خرید انواع محصولات پی واکس با کیفیت عالی و قیمت مناسب :

برای خرید انواع محصولات واکسی با کیفیت بی نظیر و قیمت مناسب می توانید از مراکز خرید معتبر کمک بگیرید. مرکز پی واکس یکی از مراکز کاملا معتبر است که در زمینه خرید و فروش انواع محصولات واکسی چرم فعالیت می کند.محصولات پی واکس موجود در این مرکز به دلیل کیفیت بالا و عملکرد بی نظیری که دارد توانسته رضایت همگان را به خود جلب کند. این مرکز برای رفاه حال مشتریان خود شرایط فروش غیر حضوری را فراهم کرده است، در نتیجه به راحتی می توانید به سایت www.pwaxco.ir مراجعه کنید و محصولات موجود در این مرکز را مشاهده کنید. بعد از بررسی محصولات می توانید سفارشات خود را ثبت کنید. محصولات با ضمانت به فروش می رسند.

واکس چرم